EN

Sen de Siu’lu Ol!

“Sen de dijital dünyada yaşıyor, üretme yeteneğin olduğunu düşünüyor ve içeriğin gücüne inanıyorsan, hemen tanışalım.”

Siu’lu Olmanın Avantajları

Keyifli Çalışma Ortamı

Türkiye’nin teknokent desteğine sahip tek ortak çalışma alanı CoZone’da bulunan ofisimizle yeni nesil çalışma düzeninin avantajlarından faydalanıyoruz. CoZone’daki ofisimizde çalışanlarımıza; kolay ulaşım, 7/24 ofis kullanım olanağı, yüksek hızlı internet bağlantısı, özel toplantı odalarına erişim ve çalışma alanında gerçekleşen çeşitli etkinliklere katılma imkânı sunuyoruz.

Eğitim ve Kariyer Paketi

İş rotasyonu, iş zenginleştirme, eğitim ve mentorluk programları ile çalışanlarımızın gelişimine katkı sunuyor; iş hayatlarına ilişkin planlama yapabilmelerine ve yeni fırsatlara erişebilmelerine olanak tanıyoruz. Çalışanlarımızın katma değer üretimleri kadar bilgi ve donanımlarını artırdıkları çalışmalarını da önemsiyoruz.

Performans Bonusu

Kurduğumuz sistem ile çalışanlarımızın üretim süreçlerini rasyonel bir bağlamda ele almaya çalışıyor, çalışmalarımızı gerçekçi hedeflerle planlıyoruz. Sistemden aldığımız çıktılar sayesinde çalışanlarımıza geri bildirim veriyor; performans hedeflerini aştıklarında ise ikramiye, ekstra tatil günleri ya da kariyer hedefleriyle ilgili destekler elde etme olanağı sunuyoruz.

calisma_sekli

Avantajlı Çalışma Modeli

Günümüzde verimlilik ve çalışan memnuniyeti açısından rüşdünü ispat etmiş olan “Hibrit Çalışma Modeli”ni uyguluyoruz. Bu çalışma modeli sayesinde evden çalışmanın sağladığı zaman ve enerji tasarrufunu, ofiste bir arada yapılan çalışmanın yaratıcı heyecanı ve sosyalleşme imkânlarıyla birleştiriyoruz.

Başvuru

Genel Başvuru Formu

Süreç Nasıl İşliyor?

Siu Digital’da, doğru insan kaynağına ulaşabilmeye verdiğimiz önemden dolayı, işe alım süreçlerimiz 5 aşamadan oluşmaktadır.

1
Başvuru ve Ön Değerlendirme
2

Tanışma Görüşmesi

3

Örnek Vaka Çalışması 

4

Yetkinlik Değerlendirme Mülakatı

5

Tamamlayıcı Mülakatlar ve Teklif Mektubunun Gönderilmesi

Sıkça Sorulan Sorular

Başvuru duyurularını nereden öğrenebilirim?

Duyurular için web sitemizi ve Siu Digital HR LinkedIn hesabımızı takip edebilirsiniz.

Başvuruyu nereden yapabilirim?

Web sitemizde yer alan “Siu’lu Ol” sayfası üzerinden tüm ilanları görebilir, inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda, başvuru yapacağınız ilana tıkladıktan sonra çıkan sayfada “LinkedIn ile Başvur” butonu ayrıca yer alıyorsa, bu butona tıklayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru sürecimi nasıl tamamlarım?

İlgili pozisyonun sayfasında bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayarak, Başvuru Formu’nu doldurmanız yeterlidir.

Başvuru yaptım, ancak dönüş gelmedi. Nasıl bir yol izlemeyelim?

Ön değerlendirme süreci, 3 haftayı bulabilmektedir. Eğer başvurunuz üzerinden 3 hafta geçmiş ve dönüş alamamışsanız, hatırlatmak adına iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla pozisyona başvurabilir miyim?

Başvurabilirsiniz.

Daha önce reddedildiğim bir pozisyona tekrar başvurabilir miyim?

Aynı yıl içinde aynı pozisyon için yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır. Ancak, bir sonraki yıl için tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

LinkedIn üzerinden yapılan başvurular değerlendiriliyor mu?

Siu Digital HR LinkedIn hesabımız üzerinden yayınladığımız ilanlara Kolay Başvuru’da bulunabilirsiniz. Mesaj yoluyla ilettiğiniz başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır.

Engelli başvurusu alınıyor mu?

Mevcut alımımız yok. Ancak, var olduğunda açık pozisyonlarda ayrıca belirteceğiz.

Siu Digital'da çalışma koşulları nasıl?

Çalışma saatleri (Hafta içi): 09.00-18.30
Çalışma şekli: Hibrit 

Siu Digital’ın İnsan Kaynakları misyon ve vizyonu nedir?

Misyon: Şirketimizin misyon, vizyon ve değerleri doğrultusunda, kurum kültürü oluşturarak çalışanlarımıza aidiyet duygusu vermek, verimli çalışabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak, kurum içi iletişimi geliştirerek çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak, kariyer hedeflerine yönelik destekleyici eğitimler vererek bilgi ve becerilerini artırmak, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlamak, güncel İK politika ve uygulamalarını şirketimize uygulanabilir hale getirmektir.

Vizyon: Çalışkan, hevesli, gelişime ve değişime açık, sorumluluk sahibi, vizyoner, kurum kültürümüzü ve değerlerimizi benimseyecek nitelikli insan kaynağı alt yapısı oluşturmak, kendine, bize ve müşterilerimize değer katacak insan kaynağını yetiştirmektir.

Siu Digital