EN

Siu Digital, dönüşüm odaklı pazarlama stratejileri geliştiren, hedef kitlenizle markanızı buluşturan içerikleri üreten ve yayınlayan bir dijital ajanstır.

Ne Yaparız?

Markanızın ihtiyaçlarını anlayarak, marka hikayenizi anlatacak ve dönüşüm hedeflerinizi gerçekleştirecek her tür dijital içeriğin, çalışanlarımız ya da titiz değerlendirmelerle Yetenek Havuzu’na dahil ettiğimiz freelancer’lar tarafından üretilmesini, yayınlanmasını ve analizler ışığında geliştirilmesini sağlarız.

Amacımız

Markaların hikayelerini en doğru şekilde anlatacak içerikler üretmek ve dönüşüm hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak.

“Siu Digital ile tüm yollar, markanıza çıkar.”

Misyonumuz

Anlamak, Üretmek ve Anlatmak

Markanızın ihtiyaçlarını anlar, hedeflerinizi gerçekleştirecek dijital içerikler üretir ve geliştirdiğimiz teknolojileri de kullanarak markanızın hikâyesini en etkili şekilde anlatırız.

Bizi Diğer Ajanslardan Farklı Kılan Nedir?

İhtiyaçlarınızı ve müşteri yolculuğu haritalarınızı anlayıp dönüşüm hedeflerinizi gerçekleştirecek faydalı içeriğin isterseniz kendi ekibimiz isterseniz de Yetenek Havuzu’muzda yer alan freelancer’lar ya da içerik üreticiler tarafından üretilmesini ve influencer’lar sayesinde etkili yayınını sağlar; kazandırarak kazanırız.

İç Sesimiz

Kendi hikayesini yazmak isteyen Siu’lular ile birlikte, titizlikle seçtiğimiz freelancer, influencer ve içerik geliştiricilerimizin de hizmet verdiğimiz markalar için hikayeler anlatırken inisiyatif almalarını takdir ediyor, özgün fikirlerini ve mesleki gelişim çabalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz

Tıpkı fiziksel dünyamız gibi, birbirinden farklı güzellikleri ve zenginlikleri barındıran içeriklerin, herkes için mutluluğa dönüştüğü bir dijital dünya.

Değerlerimiz

  • Zİnsan Odaklı Olmak: Birlikte Başarı. Bütünlük. Paylaşım.
  • ZYaratıcı-Yenilikçi Olmak: Fırsatları Görmek. Yeniyi Aramak. Günceli Geliştirmek.
  • ZTutkulu Olmak: Heyecan. Bağlılık. Başarıya Odaklılık.
  • ZGüvenilir Olmak: Dürüstlük ve Açıklık. Samimiyet. Hesap Verebilirlik. Erişilebilirlik.
  • ZProfesyonellik: Kaliteden Ödün Vermemek. Bilgili ve Yol Gösterici Olmak. Sorumluluk ve İnisiyatif Almak.

Sen de Siu’lu Ol!

Siu Digital çalışanı olmak ya da uzmanlığını markalarla buluşturan bir freelancer olarak gelir elde etmek istiyorsan hemen tanışalım.
Siu Digital