EN

Stratejimiz

Markanızı dijital dünyada konumlandırmak, marka bilinirliğinizi artırmak ve dönüşüm hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak iletişim stratejileri hazırlıyoruz.

“Ölçülebilen şeyler, yönetilebilir de!”

Biz de tam olarak böyle düşünüyoruz ve rakiplerinizden daha görünür olabilmeniz için temel ihtiyacınıza uygun, odaklı ve ölçümlenebilir dijital pazarlama çözümleri sunuyoruz. Ekibimiz ve yetenek havuzumuza katılan uzman freelancer, içerik üretici ve influencer’lar ile görsel ve video içerik üretimi, organik erişimi artıracak influencer pazarlaması, blog ve SEO çalışmaları, ücretli erişim ve etkileşimi artıracak sosyal medya ve Google reklamlarını kapsayan performans pazarlaması hizmetleri vererek marka mesajınızı doğru zamanda, doğru hedef kitleye sunuyoruz.

Hizmet Sürecimiz

Doğru bir dijital pazarlama stratejisinin, sizinle aynı sonuca odaklanmakla başladığını düşünüyoruz. Bu sebeple markanızı tanımakla ve hedeflerinizi öğrenmekle işe başlıyoruz.

İlk aşamada markanız, hedefleriniz, rakipleriniz ve paydaşlarınız hakkında bilgi edinmek için sizi dinliyor, ihtiyaç analizini yapıyoruz. Sonrasında ise sektörünüz, bütçeniz ve hedef kitlenize uygun olarak potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürecek strateji ve taktikleri birleştiren ürünleştirilmiş hizmetlerimizle uygulanabilir ve ölçümlenebilir stratejik uygulama planları sunuyoruz.

Uygulama planlarımızda dijital pazarlamanın temelini oluşturan üç ana başlıkta, farklı ihtiyaçlara yanıt veren ürünleştirilmiş hizmetlere yer veriyoruz:

illustrasyon_1
grup_1

Yazılı, Görsel, İşitsel ve Video İçerik Geliştirme

Dijital dünyada var olmak için yalnızca paylaşım yapmak artık yeterli değil. Dönüşüm odaklı dijital pazarlama stratejilerinin en önemli unsurunun hedef kitlenizi markanızla buluşturacak özgün, ilgi çekici ve kaliteli içerikler olduğunu biliyoruz. Ancak her içerik türü başarı yakalamanız için uygun olmayabilir.

Rakiplerinizden ayrılmanız, marka ve ürün iletişiminde başarılı olmanız için kendileriyle karşılaşabileceğiniz her dijital temas noktasında, mesajınızı, vizyonunuzu ya da benzersiz değer önerinizi hedef kitlenize aktarabilecek farklı ve güçlü içeriklere sahip olmanız gerekiyor. Bu sebeple, deneyimli ve yetenekli profesyonelleri bir araya getiriyor, hedeflerinize en uygun yazılı, görsel, işitsel ve video içerikleri planlıyor ve üretiyoruz.

Diğer ajanslardan farklı olarak senaryo yazımından dijital pazarlama stratejisine, mecraların ruhuna uygun içerik formatlarının seçiminden tüketicilerin tercih ettiği trendlere kadar birçok başlığı sürekli takip ediyor ve uyguluyoruz. Sunduğumuz hizmet paketleriyle, hedeflerinize, sosyal medya stratejinize ve bütçenize en uygun, güncel, sürdürülebilir etkili içeriklere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi,
Reklamlar ve Influencer Kampanyaları

Her yaştan kullanıcının çevrimiçi platformlarda bulunması, güçlü bir sosyal medya stratejisi geliştirmeyi mecbur kılıyor. İyi planlanmış ve uygulanmış bir sosyal medya stratejisi; marka bilinirliğini artırır, markanızı hedef kitlenize sevdirir ve güvenilirlik hissi oluşturur. Marka mesajınıza uygun, hedef kitlenizin beklentilerini karşılayacak sosyal medya içeriklerini, sosyal medya platformlarının dinamiklerine uygun şekilde yayınlamak için ihtiyacınıza uygun kapsamda sosyal medya yönetimi hizmet paketleri sunuyoruz.

Performans pazarlaması hizmet paketlerimizle, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube için özel kampanyalar kurguluyor, bu kampanyalara uygun reklamları planlıyoruz. Söz konusu reklamların performansını yakından takip ediyor, aldığımız sonuçları geliştirmek için reklam stratejimizi gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz.

Ek olarak, affiliate marketing ve influencer pazarlaması da sosyal medya yönetimi hizmetlerimize ek ya da ayrı olarak sunuyoruz. Influencer hedef kitlesine uygun kampanya geliştirme, influencer kitlesini markaya kazandırma, influencer’ın tercihinden öte marka hedeflerine uygun içerikler oluşturma alanlarında da etkili sonuçlara ulaşan hizmet paketleri sunuyoruz.

Web Operasyonları, Blog, SEO ve Google Reklamları

Yalnızca sosyal medyada değil, arama motorlarında da görünürlüğünüzü artırmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz SEO ve Google reklamları hizmet paketleri sayesinde çok kısa sürede web sitenizin Google’da üst sıralara taşınmanızı sağlıyoruz. Video pazarlamasının SEO’ya olan katkısını biliyoruz. Bu sebeple video içerikleriniz için YouTube Video Marketing çalışmaları yapıyor, arama motorunda çok yüksek performansı gösteren blog ya da yayın platformu uygulamaları ile SEO desteğini artırıyoruz.

Google, GND (Google Görüntülü Reklam Ağı) ve YouTube reklamları ile gerek CPC gerekse video görüntüleme odaklı reklamlarıyla düşük maliyetle yüksek verimlilik elde edecek çözümler sunuyoruz. Rakamlarla göz boyamaya çalışmak yerine, markanızın hedeflerine hizmet edecek KPI’lar belirliyor ve bu göstergeleri yükseltmek için çaba gösteriyoruz.

Siu Digital Nedir,
Ne Değildir?

Siu Digital, geliştirdiği dönüşüm odaklı pazarlama stratejilerine ek olarak hedef kitlenizi markanızla buluşturacak içerikleri planlayan, üreten ve yayınlayan bir dijital ajanstır.

Biz yalnızca bir video prodüksiyon firması ya da bir dijital reklam ajansı değiliz. Yalnızca sosyal medya platformlarında var olmanız için çalışmaz ya da salt güncel ve tercih edilir diye hedeflerinize uygun ya da sürdürülebilir olmayan “yaratıcı” ve “havalı” içerikler üretmeyiz. Biz dönüşüm odaklı dijital pazarlama stratejileri geliştirir ve markanızın mesajını doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru içeriklerle ulaştırılmasını sağlamak için yol haritaları çizeriz. Dijital dünyada yazılı, görsel ve işitsel içeriklerin daha iyi sonuçlar getirmesi için yapılması gerekenleri yaparız. Bu içerikleri müşteri yolculuğunun bir parçası olarak nasıl kullanacağımızı, hedef kitlenin içeriklerle hangi yollarla etkileşime geçtiğini ve hedef kitlemizi potansiyel müşteriden gerçek müşteriye nasıl dönüştürebileceğimizi biliyoruz.

İçerik üretimi yanında, sosyal medya yönetimi, Google, Facebook, Instagram ve LinkedIn reklamları, influencer pazarlaması, SEO, omni-channel reklam kampanya kurguları ve operasyonları dahil olmak üzere dijital ajans kapsamındaki tüm hizmetleri sunuyoruz. Buna ek olarak, Inbound pazarlama bakış açımızla dönüşüm, satış ve kazanım hedeflerinize uygun içeriği biçimlendirmek üzere İçerik Haritalama yapıyoruz.

illustrasyon_3

Biz Yalnızca Bir Reklam Ajansı da Değiliz!

Siu Digital aynı zamanda dijital dünyanın nabzını tutan bir yetenek ajansı. Dijital dünyada markanızı öne çıkaracak taktik ve stratejileri yalnızca kendi ekibimizle geliştirmiyoruz. Sizleri, Siu Digital kriterlerine göre Yetenek Havuzumuza dahil ettiğimiz, Türkiye’nin başarılı freelancer, içerik üretici, danışman ve influencer’larıyla da buluşturuyoruz. İhtiyacınız olan hizmetin kapsamına uygun olarak profesyonellerin hazırladıkları pratik ve uygun maliyetli dijital çözümlerle operasyonlarınızı hızlandırıyoruz.

Standart bir dijital pazarlama ajansına kıyasla, deneyimli ekibimiz ve yetkin profesyonellerden oluşan Yetenek Havuzu’muzla, dijital dünyanın değişen dinamiklerini yakından takip eden, kapsamı ve çıktısı belirli ölçümlenebilir stratejik uygulama planları geliştiren ve veriye dayalı analizlerle bu planları sürekli geliştiren çok daha pratik ve dinamik bir yapıya sahibiz.

Prodüksiyon firmasına, dijital pazarlama ajansına, influencer ajansına ve sosyal medya ajansına ayrı ayrı zaman ve bütçe ayırmak sizin için de yorucu oluyorsa, size hizmetlerimizi ve markalarımız ile birlikte yakaladığımız başarıları anlatmak isteriz.

Siu Digital