EN

Yetenek Havuzu’na Katıl

Sen de uzmanlığını markalarla buluşturmak, kolayca teklif vermek ve öngörülebilir gelir elde etmek istiyorsan Yetenek Havuzu’ndaki yerini al!

Yetenek Havuzu’na Katılmanın Avantajları

Topluluğun Gücü

Nitelikli profesyoneller ile güvenilir işverenlerin buluştuğu güçlü bir topluluğa dahil ol. Günümüzde çalışma hayatının önemli bir parçası olan “networking” faaliyetini, günlük yaşamının doğal bir parçası haline getir.

Büyük Markalarla Çalış

Yetkinliklerini büyük markaların ihtiyaçlarıyla eşleştiren modelimiz sayesinde “bir buluşmaya bakan” gelişimin adımlarını at. Yeteneklerini görünür kılarak büyük markalarla çalışma şansı yakala.

Öngörülebilir Gelir Modeli

Devamlılık potansiyeli taşıyan iş anlaşmaları ve kesintisiz biçimde süren eşleşme imkanları ile öngörülebilir bir gelir elde et. Esnek çalışmanın özgürlüğüne ve güvenceli yaşamanın rahatlığına aynı anda sahip ol.

Müşteri Bulma Kolaylığı

İşlerin seyreldiği, zamanını ve enerjini müşteri bulmak için harcadığın dönemleri hayatından çıkar. Çalışmaya açık olduğunu göster, çalışanla işvereni buluşturan eşleştirme özelliklerinden yararlan ve kolayca müşteri bul.
calisma_sekli

Çalışma Grubunu Kur

İş taleplerinde uzmanlığın dışında kalan alanlar var diye fırsatı kaçırma.
Yetenek Havuzu’ndan farklı profesyonellerle ekibini kur, üretmeye ve kazanmaya devam et.

calisma_sekli

Farklı Sektörlere Açıl

Yeteneklerini değerlendirmek isteyen, farklı sektörlerden müşterilerle buluş. Sektörlerin artan taleplerini takip et, geliştireceğin becerileri gerçek verilerden yararlanarak seç ve kariyerine akıllıca yön ver.

Başvuru

Yetenek Havuzu Başvuru Formu

Yetenek Havuzu Nasıl Çalışır?

Başvuru formunu doldurup Yetenek Havuzu’na dahil olduğunda, verdiğin bilgilerle oluşturulan profilin, işverenlerin talepleriyle karşılaştırılır ve senin için en uygun iş ilanları bulunur. Sana uygun başka eşleşmeler ortaya çıktığında da bildirim alırsın.

Yetenek Havuzu seni, tam da senin gibi bir yetenek arayan müşterilerle buluşturur, sana bir sonraki işini bulur.

1
Başvuru
Formunu Doldur
2
Topluluğa
Dahil Ol
3
İş İmkanlarından
Haberdar Ol
4
Çalışmaya
Başla

Sıkça Sorulan Sorular

Yetenek Havuzu Programı’na başvurumun size ulaşıp ulaşmadığını nereden öğrenebilirim?

Başvuru onay süreciniz tamamlandığında, tarafınıza olumlu ya da olumsuz yanıtı içeren bir e-posta gönderilir. Ardından profilinize eklenecek detayları aktaracağınız bir video görüşme için tarafınıza bilgi verilir ve görüşme gerçekleştirilir.

Başvuru Formu’nu eksik doldurdum. Baştan doldurmam ve yeni bir başvuruda bulunmam gerekir mi?

Evet, bir önceki başvurunuza dair [email protected] adresine konuyla ilgili bir e-posta göndermeli ve yeniden başvuru formu doldurmalısınız.

Yetenek Havuzu Programı’na yaptığım başvuruyu iptal etmek istiyorum. Nasıl yaparım?

Başvurduğunuz e-posta adresi üzerinden konu belirterek [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Kısa bir süre içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Yetenek Havuzu Programı’na başvurumu tamamladıktan ne kadar süre sonra benimle iletişime geçilir?

Başvurularınızın onay süreci en geç bir hafta içinde tamamlanır ve tarafınıza bilgilendirme e-postası gönderilir. Başvurunuz onaylanmışsa, başvuruların yoğunluğuna göre, en geç 14 gün içerisinde, profilinizi zenginleştireceğimiz görüntülü görüşme için size randevu verilir. Profiliniz tamamlanır tamamlanmaz size uygun mevcut iş talepleri ve yeni gelecek iş talepleri için aranırsınız.

Müşteriyle eşleşme gerçekleşti ve benimle iletişime geçildi. Sonraki süreç hakkında da bilgilendirilecek miyim?

Elbette, eşleşmeye ek olarak sonraki aşamalar hakkında da bilgilendirilirsiniz.

Kişisel verilerim güvende mi?

Verilerinizin nerede saklandığı ya da taraflarla nasıl paylaşıldığına ilişkin Gizlilik ve KVKK politikamıza şuradan erişebilirsiniz.

Müşteri ile eşleşme sağlandıktan sonra bir ücret talebiniz ya da işimi yaptıktan sonra herhangi bir ücret kesintisi olacak mı?

Hayır, Yetenek Havuzu Programı’nda herhangi bir ücret talep edilmez.

Peki, Siu Digital’ın gelir modeli nasıl? Ücret almadan neden hizmet veresiniz ki?

Haklısınız, kazanç sağlamayan sistemlere güvenilmez. Siu Digital, yalnızca ilan vermek isteyen markalardan ücret alır. Yetenek Havuzu üyelerinden ödeme talep etmez.

Siu Digital